Allied Mediakonverterare, 100TX till 100FX, MM/2Km/1310nm, ST-kontakt

Allied Telesis AT-MC101XL mediakonverterare, Fiber ST multimode – UTP(RJ45), 10/100Mbps, 1310nm, 2km, grå

Mediakonverter för att omvandla fiber till TP eller tvärtom.

Mått(BxDxH): 105x95x25mm.


ARTNR AT-MC101XL-20

Allied Mediakonverterare, 100TX till 100FX, MM/2Km/1310nm, ST-kontakt