Delock Adapter für Tisch-Hubs 60 mm auf 80 mm Durchmesser

DeLock Adapter för 60 mm till 80 mm diameters hubbar för bordsinfällning


Denna adapter från Delock lämpar sig för bord med en utskärning på 80 mm diameter, för att använda en 60 mm bordshubb. Adaptern kan användas för USB-hubbarna 61989, 61990 och 61991 för bordsinfällning från Delock.


• Material: Plast
• Monteringsdjup: 20 mm
• Monteringsdiameter: 80 mm
• Adapter från 80 mm till 60 mm


Förpackningen innehåller: Adapter


ARTNR 62870

Delock Adapter für Tisch-Hubs 60 mm auf 80 mm Durchmesser

Delock Kabel USB 2.0 Typ-A Stecker > USB 2.0 Typ-B Stecker gewinkelt 1

DeLock USB 2.0-kabel, Typ-A hane > USB 2.0 Typ-B hane vinklad, 1,5 m, svart


Denna USB-kabel från Delock möjliggör anslutning mellan en enhet med en USB Typ-B-kontakt och en stationär eller bärbar dator med en ledig USB-port.


• Anslutning:
  USB 2.0 Typ-A, hane >
  USB 2.0 Typ-B, hane vinklad 90°
• 1 x ferritkärna
• Sladdstorlek:
  28 AWG data
  24 AWG ström
• Kabeldiameter: ca 4,5 mm
• Dubbelskärmad kabel
• Dataöverföringshastighet upp till 480 Mb/s


Förpackningen innehåller: USB kabel


ARTNR 84810

Postat Etiketter , , , , , , , , ,

Delock Kabel eSATAp 12 V > SATA 22 Pin 2.5 / 3.5 HDD 1,0 m

DeLock kabel eSATAp 12 V> SATA 22-stifts 2,5 / 3,5 HDD, 1 m, svart


Denna Power Over eSATA till SATA 22-stifts kabel gör att du kan ansluta din 2,5 eller 3,5 SATA-hårddisk externt till valfri ledig Power Over eSATA-port (eSATAp). Denna Power Over eSATA-port kombinerar eSATA och USB och möjliggör, med hjälp av de två guldkontakterna, en strömförsörjning på 12 V. Därför behöver du ingen extra strömförsörjning för en 2,5 eller 3,5 hårddisk. Kabeln kan också anslutas till en 5 V eSATAp-port, så att du bara får 5 V för att köra din 2,5 HDD.


• Kabellängd: 1,0 m
• Spänning: 5 V eller 12 V
• Anslutning: Power Over eSATA (eSATAp)> SATA 22-stift


Förpackningen innehåller: kabel


ARTNR 84403

Postat Etiketter , , , , , , , ,

Snap-in skarvdon för fiber, 2xSC-SC, Singlemode, duplex, grön


Snap-in skarvdon för fiber, 2xSC-SC, Singlemode, duplex, grön


Skarvdon med snap-in fäste och panelplatta för att sätta i paneler och boxar.


Skarvhylsan är keramisk (Zirconia) och ligger i ett ytterhölje av ABS-plast med ett fäste av metall. En slitstark produkt som inte släpper ifrån sig partiklar.


Passar standard SC Duplex hålbild.


Levereras med dammskydd.


Mått (BxDxH): 35x33x9,4mm


ARTNR FBP-1069

Snap-in skarvdon för fiber, 2xSC-SC, Singlemode, duplex, grön

Snap-in skarvdon för fiber, 4xLC-LC, Singlemode, duplex, grön


Snap-in skarvdon för fiber, 4xLC-LC, Singlemode, duplex, grön


Skarvdon med snap-in fäste och panelplatta för att sätta i paneler och boxar.


Skarvhylsan är keramisk (Zirconia) och ligger i ett ytterhölje av ABS-plast med ett fäste av metall. En slitstark produkt som inte släpper ifrån sig partiklar.


Passar standard SC Duplex hålbild.


Levereras med dammskydd.


Mått (BxDxH): 35x33x9,4mm


ARTNR FBP-1068

Snap-in skarvdon för fiber, 4xLC-LC, Singlemode, duplex, grön

Snap-in skarvdon för fiber, 2xLC-LC, Singlemode, duplex, grön


Snap-in skarvdon för fiber, 2xLC-LC, Singlemode, duplex, grön


Skarvdon med snap-in fäste och panelplatta för att sätta i paneler och boxar.


Skarvhylsan är keramisk (Zirconia) och ligger i ett ytterhölje av ABS-plast med ett fäste av metall. En slitstark produkt som inte släpper ifrån sig partiklar.


Passar standard SC Simplex hålbild.


Levereras med dammskydd.


Mått (BxDxH): 22x29x9,4mm


ARTNR FBP-1067

Snap-in skarvdon för fiber, 2xLC-LC, Singlemode, duplex, grön

Snap-in skarvdon för fiber, 4xLC-LC, Singlemode, duplex, blå


Snap-in skarvdon för fiber, 4xLC-LC, Singlemode, duplex, blå


Skarvdon med snap-in fäste och panelplatta för att sätta i paneler och boxar.


Skarvhylsan är keramisk (Zirconia) och ligger i ett ytterhölje av ABS-plast med ett fäste av metall. En slitstark produkt som inte släpper ifrån sig partiklar.


Passar standard SC Duplex hålbild.


Levereras med dammskydd.


Mått (BxDxH): 35x33x9,4mm


ARTNR FBP-1066

Snap-in skarvdon för fiber, 4xLC-LC, Singlemode, duplex, blå